Kurzem Vás provede Eduard Pitka
P3M3 Assesor, MSP, MoP, P3O a MoR Approved Trainer, PRINCE2 & Agile Lead Trainer a Senior Project Manager a ConsultantPředstavení kurzu P3O® Foundation
Portfolio, Programme and Project Offices (P3O®) pomáhá vybudovat a řídit strukturu pro podporu řízení projektů, programů a portfolia. Snadněji tak budete z pozice senior / top managementu realizovat jakékoliv změny v organizaci. Metodika je využitelná u velkých i malých organizací - jednoduše se přizpůsobuje svojí strukturou. Je zcela nezávislá na odvětví a zaměření organizace.
Komu je určen
Cíle kurzu
Certifikace
P3O® Foundation" vydaný (ATO) Accredited Training Organisation TAYLLORCOX. Certificate of Attendance od ATO bude vydán pouze těm, kteří absolvovali min. 75% výuky a úspěšně složili zkoušku.
P3O® Foundation
31.3.2025 – 2.4.2025 Praha 8 Křižíkova 2136, 18600 Praha 8
česky